Bohaterowie Psiego Patrolu – kolorowanki dla dzieci

by admin

Psi Patrol to serial animowany dla dzieci. Możemy go oglądać na Nickelodeon Polska. Opowiada przygody 10-letniego chłopca Rydera i bohaterskich psów: owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, suczki cockapoo Skye.

Pomaga in również syberyjski husky imieniem Everest, chihuahua Tracker, golden retrievery Tuck i Ella oraz berneński pies pasterski Rex. Cała ekipa wyrusza na ratunek i mierzy się z z wszelkimi zagrożeniami.

Marshall – Psi Patrol

Marshall jest nieustraszonym psem strażakiem oraz ratownikiem medycznym. Cechami, które go wyróżniają jest odwaga, szybkość i doskonały węch. Marshall jest również nieco niezdarny.

Pościg – Psi Patrol

Chase jest owczarkiem policyjnym oraz szpiegowskim. Wraz z Ryderem wydaje polecenia innym psom podczas akcji. To żartobliwy pies, ale jest też znakomitym liderem, kiedy sytuacja jest poważna. Ma alergię na koty, ptaki i kurz. Najlepszym jego przyjacielem jest Marshall.

Ryder – Psi Patrol

Ryder to 10-latek, który jest liderem Psiego Patrolu. Chłopiec kieruje wszystkimi akcjami ratowniczymi w mieście Adventure Bay. Ryder jest prawdziwym przywódcą cechującym się odwagą, mądrością, czy też opanowaniem i cierpliwością. To on wymyślił i przydzielił każdemu z piesków rolę oraz gadżety.

 

kolorowanki do wydrukowania